Ovládněte svou mysl a zhubněte jednou pro vždy!

Trvale a správně zhubnout není jednoduché. Musíte se na to "naladit".

Zaručené diety, téměř zázračné potravinové doplňky, účinné cviky, garantované návody na hubnutí - nic nefunguje nebo ne tak, jak si představujete? Proč?

Je to jednoduché, Vaše osobnost obsahuje dva, do jisté míry nezávislé nicméně spolupracující, celky tělo a mysl. Je Vám to povědomé? Ano příměr o mysli - softwaru a tělu - hardwaru obsahuje naše video. Není žádným překvapením, že software ovládá hardware a že pro perfektní funkčnost musí být vzájemně sladěni. Stejně tak i Vaše mysl a Vaše tělo musí při konkrétní činnosti např. hubnutí dokonale spolupracovat.

O tom jestli zhubnete skutečně rozhodne Vaše mysl. Ta je tím hlavním a určujícím. Vše ostatní, tedy i Vaše tělo je podružné. Jestliže tuto myšlenku vezmete za svou brzy pochopíte, proč máte jinou postavu, než chcete mít i co rozhoduje o Vaší štíhlé linii. Poradíme vám, jak svou hlavu přesvědčit, abyste zdravě a trvale zhubli. Každá další aktivita, kterou může být cvičení či změna stravovacích návyků, podpoří a příjemně urychlí Vaše snažení. Je tedy jen na Vás, jak své hubnutí pojmete. Pokud Vám tato pravda dává smysl, je Vám k dispozici psychoterapeut Josef Vlk jako průvodce a mentor programu HUBNI HLAVOU.

 

Josef Vlk
Josef Vlk
Systemický kouč, lektor a psychoterapeut

Ve své profesi jsem prošel mnoha etapami vývoje a poznání. Taktéž za svůj osobní život. Tak, jako každý z nás. Při této cestě jsem nabral mnoho znalostí, zkušeností a dovedností. Tak, jako někteří z nás. Mám díky tomu nastudováno mnoho témat a k tomu dar je předávat.

Na co se můžete těšit?

V rámci příjemného, relaxačního víkendu v pěkném prostředí s možnostmi wellness aktivit Vás naučíme jak přesvědčit hlavu, abyste zdravě a trvale zhubli. 

 • Jak kurz probíhá?
  Kurz je určen pro malou skupinu (maximálně 12) účastníků. Průvodcem a lektorem je Josef Vlk. Jednotlivé maxinálně dvouhodinové bloky seminářů jsou proloženy odpočinkovými aktivitami.
 • Odpočinkové a wellness aktivity
  Odpočinkových, sportovních a wellness aktivit (procházek, koupelí, masáží) se účastníte dobrovolně, dle vlastního uvážení. Tyto aktivity napomáhají zmapování Vašeho myšlení, vstřebání a utřídění poznatků ze seminářů a jsou pro výsledek kurzu podstatné.
 • Osobní přístup
  Josef Vám zaručuje vstřícné jednání a osobní přístup. Omezený počet účastníků Josefovi umožňuje věnovat se individuálně každému z vás. V rámci kurzu můžete využít možnost osobní konzultace. Po absolvování kurzu Josef účastníkům nabídne možnost další spolupráce - mentoringu i po ukončení kurzu.

Kdy a kde se uvidíme?

Datum konání

Kurz probíhá vždy od pátku do neděle. S dalším termínem počítáme v průběhu měsíce dubna.  

Kde se sejdeme

Přivítá Vás Dvůr Perlová voda, Kostelec nad Ohří 13, 413 01 Budyně nad Ohří. Doprava vlastní.  

Cena kurzu je 12 000,-Kč a zahrnuje:

Ubytování

Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC. K dispozici jsou pro Vás ručníky a osušky.

Stravování

Snídaně formou švédských stolů. Obědy a večeře (polévka, hlavní chod, dezert) vybíráte z jídelního lístku.

Relaxaci ve finské či infrasauně nebo vířivce

K dispozici máte finskou saunu pro 5 osob, infra saunu pro 2 osoby, vířivku a odpočívárnu.

Odpočinkové a sportovní aktivity

Využívat můžete ohniště s možností posezení, koupací biotopové jezírko, hřiště na petanque atd.

Chcete zhubnout? Hubněte hlavou!

Pokud potřebujete inspiraci pro hubnutí, vězte, že kromě splněného přání vypadat dobře v nových šatech nebo se po letech moci nasoukat do oblíbených kalhot přináší hubnutí i další benefity:

 • Zůstanete déle duševně čilí a omezíte riziko depresí
 • Snížíte nebezpečí vzniku závažných onemocnění
 • Bude se Vám lépe dýchat a snadněji sportovat
 • Zlepší se Váš sexuální život

Přesvědčte se, že si Vaši důvěru zasloužíme a navštivte náš kurz HUBNI HLAVOU.