Jsme tady pro Vás.

Společnost ADDUCO Vám nabízí kvalitu, spolehlivost a nadšení pro práci.

Pojďte se s námi vzdělávat. Jsme přesvědčení, že Vaši důvěru nezklameme. 

Náš příběh

Společnost ADDUCO RBS s.r.o. je ryze česká firma, která působí na území celé České republiky a které se začala psát historie v roce 2010.

 V roce 2010 přišli majitelé firmy s vizí pomáhat zajišťovat pořádek a bezpečnost v menších obcích, které si nezřídily vlastní obecní policii. Tento krok byl krokem úspěšným.

Velmi brzy jsme se v rámci této činnosti dostali k pořádání veřejně prospěšných besed na různá témata. Zástupci obecních úřadů nás následně sami začali žádat o uspořádání besed, a protože život přináší různé příležitosti, chopili jsme se této příležitosti s vervou a úsměvem na tváři. Po několika besedách jsme vyhověli přání mnoha obcí a začali organizovat odborné semináře pro veřejnou správu na témata veřejné správě blízká. V tuto chvíli bylo zasazeno první semínko k přemýšlení o rozšíření nabídky služeb naší společnosti, a to právě v podobě organizování a zajišťování seminářů a kurzů nejen pro veřejnou správu, ale také pro firmy a veřejnost.

 Tak se v roce 2017 zrodilo Vzdělávací centrum, které se soustřeďuje na organizování seminářů a kurzů nabízejících témata zásadně aktuální. Témata, která Vám pomohou se rychle, efektivně a především snadno zorientovat v dané problematice.

 Je přirozené, že řadu témat máme společných s jinými vzdělávacími společnostmi. Zakládáme si na přátelských vztazích a otevřenosti. Vždy dbáme na to, abychom společně s odborně fundovaným lektorem sestavili takovou osnovu programu daného semináře, která vystihne skutečně to podstatné a použitelné v praxi. Snažíme se, aby každý seminář byl něčím mimořádný, žádaný a abyste i vy odcházeli spokojení a s úsměvem na tváři.

 Jsme motivováni vámi. Vy a váš zájem je jedna z motivací, jež nás žene kupředu, a proto stále pracujeme na sestavování a zdokonalování programu seminářů. Ovšem i takových seminářů, které nejsou v nabídce jiných vzdělávacích společností obvyklé a přitom to jsou témata, která jsou pro veřejnou správu či firmy stejně, či ještě více, prospěšná. Příprava takových témat je náročná, jak z hlediska konzultace s odborníky, tak z hlediska času. Nicméně nás tato práce baví a naplňuje.

 Naším hlavním cílem je poskytnout vám informace aktuální, kvalitní a použitelné v praxi. Vaše pohodlí během semináře je další prioritou na našem žebříčku hodnot. Je to soubor vícero faktorů, které ve vás zanechají dojem a díky kterým, jak pevně věříme, se budeme setkávat na našich seminářích často.

 

Těšíme se na semináři naviděnou.

PRACUJEME S RADOSTÍ

Lucie Jašková
Lucie Jašková
projektový manažer

Mobilní telefon: +420 723 681 581 Email: ljaskova@adduco.cz

František Jašek, Václav Kopecký
František Jašek, Václav Kopecký
jednatelé společnosti

Jsme tu pro Vás. Přesvědčte se, že si Vaši důvěru zasloužíme.

Lukáš Hanzelín
Lukáš Hanzelín
projektový manažer

Mobilní telefon: +420 721 876 575 Email: lhanzelin@adduco.cz